“Kâinatın özüne bakınca insan merkezli yaratılışa şahitlik edersiniz,
Kendisine doğru anlam ve değeri yüklemeyi öğrendiğinde insanlar, daha yaşanabilir bir yer olacaktır dünya…”

Fikir Koçu

 

Sürekli başarı ve kazanç için kuruluşların dijital, fiziki ve insani yeteneklerini, harmanlaması ve doğru şekilde kullanması gerekmektedir. Küresel bilgi, veri yönetimi, yüksek teknoloji, iyi tasarım, dijital girişimler ve iş amaçlarının yanı sıra daha insani yönetimler danışmanlığı yoluyla ileri endüstri, işlevsel uzmanlık ve inovasyonu hızlı yaşamak için bir dizi yeni bakış açısı getiriyor şirketimiz birlikte çalıştığı birey ve markalara…

Müşterilerimizin gelişmesine yardımcı olacak sonuçlar sunmak için firma genelinde ve müşteri organizasyonunun tüm seviyelerinde benzersiz bir iş birliği eğitim modelinde çalışmaya özen gösteriyoruz. Her kuruma kendi çatısı altındaki çalışanlarının fikir ve tecrübelerinden faydalanma beceri ve farkındalığının  kazandırma esasıyla hareket ediyoruz.

Eğitim ve Yönetim Danışmanlık hizmetlerimiz, müşterilerimizin iş ve hedef stratejileri, doğru insan gücü ve motivasyon yönetimi, işletme işletim yöntemleri ve organizasyon yapılarında karşılaştıkları sorunların analizi, bu sorunların giderilmesi için uygulamaların kolaylaştırılması ve çözüm önerilerinin geliştirilmesinden oluşmaktadır. Kurum ve şirketin organizasyon yapısı tamamen yönetim danışmanlığı hizmetimiz kapsamında gözden geçirilmektedir. Yapılan analizler bilgi, teknoloji, insan kaynağı ve pazarlama gibi birçok farklı disiplin bakış açısından ele alınmaktadır. Uygun çözüm önerileri müşterilerimize sunulmaktadır.

Yönetim ve personel eğitimi, danışmanlık ve değerlendirme hizmetleri konusunda oldukça deneyime sahibiz. Kullandığımız fikir araçları, güncel eğitim başlıkları ve tecrübeli yaklaşımlar doğrudan uygulanabilir olduğundan bireylerin, kurumların ve toplumsal ağların sosyal etkilerini olumlu yönde artırarak, birlikte güçlendiriyoruz!

Vizyon:

Sektörüne ve ülke geleceğine nitelikli insan gücü ve yüksek iş potansiyelleri sağlayan, amatör ruhunu hiç kaybetmeden profesyonel yaklaşımlar ile uluslar arası lider markalar arasında yerini almaktır.

Misyon:

Çalışanlarımız, Müşterilerimiz, Tedarikçilerimiz ile birlikte değer ve kazanç üretmek.

İlker Yasin YİĞİT
Fikir Koçu